Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyon | Ankara

Göğüs bölgesinde lazer epilasyon uygulamasını daha çok göğsünde aşırı tüy olan erkekler tercih ederler. Günümüzde göğsünde kıl olmasını istemeyen erkek sayısı da çoğalmaktadır.

Hormonal nedenlerle göğüs bölgesinde tüylenme olan kadınlar bu bölgeye lazer epilsyon uygulamasını tercih etmektedirler. Erkeklerde de bu bölgede tüyler hormonal nedenlerle ergenlik çağında oluşur. Genetik ve soya çekim göğüs bölgesindeki oluşan kılın yoğunluğunu belirlemektedir.

Göğsünde aşırı kıl olan erkekler bu durumdan rahatsız olmakta, bu bölgedeki kılların seyrelme ve azalmasını istemektedirler. Göğüs Bölgesi lazer epilasyon uygulaması ile bu bölgede iyi sonuçlar alınmaktadır.

Ortalama 5-8 seansta başarılı sonuçlar elde edilebilmekle birlikte kişilere göre seans sayısı değişebilmektedir. Bir seans yaklaşık 1 saatlik bir süreçte taranmaktadır.

Doktorumuz kıl yapınızı kontrol ederek değerlendirme yapar, size ayrıntılı bilgi verir, şayet göğüs bölgeniz lazer epilasyon uygulama için kıl yapınız uygun ise sizi kabul eder.

Randevu ve aklınıza takılan bir soruyu doktorumuza sormak için aşağıdaki formu doldururarak bize gönderiniz.


Bize bir sorunuz var mı?


© 2007-2012 Özel Estia Polikliniği - Ankara

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.